You are currently viewing Survival guide uczestnika Mroźnej Bramy

Survival guide uczestnika Mroźnej Bramy

Już w tym tygodniu odbędzie się Mroźna Brama. Zamierzasz pójść, ale nie wiesz, jak się przygotować? Przygotowaliśmy najważniejsze informacje w jednym miejscu, żebyście nie musieli szukać.

Co należy przygotować, zanim jeszcze przyjdziesz na Mroźną Bramę? Przede wszystkim jeśli masz poniżej 18 roku życia, warto wydrukować podpisaną zgodę rodzica na udział w imprezie. Rodzic powinien przeczytać także regulamin i oświadczenie RODO. Zgodę rodzica powinieneś pokazać przy wejściu na imprezę, noś ją zawsze przy sobie!
Wydrukowane wcześniej zgody rodzica będą dostępne również do podpisania na akredytacji.

Sam konwent nie ma ograniczeń wiekowych, ale osoby poniżej 10 roku życia powinny znajdować się pod opieką rodzica.
Bilety można zakupić na akredytacji w trakcie trwania festiwalu. Cennik prezentuje się następująco:

🎫Dzieci do 10 roku życia — wejście bezpłatne
🎫Uczniowie, studenci, seniorzy, osoby z niepełnosprawnościami — 5 zł,
🎫Osoby dorosłe — 10 zł.

Pamiętaj o tym, by mieć swoją wejściówkę zawsze na wierzchu! To ona uprawnia cię do uczestnictwa w festiwalu.

W dniu imprezy warto zapoznać się z budynkiem, w którym odbywa się impreza. Na akredytacji, będzie dostępna mapa budynku, ale jeśli czujesz się niepewnie, możesz ją zobaczyć tutaj. Dostępna jest wersja kolorowa i czarno biała do druku. Dodatkowo wszystkie sale budynku będą odpowiednio oznaczone, zgodnie z zapisami na mapce.

Dodatkowo uczestnicy festiwalu zainteresowani udziałem w kąciku gier rytmicznych zachęcani są do przeczytania regulaminu strefy.

Pełny program z rozkładem godzinowym możecie zobaczyć tutaj.

Na samym konwencie, gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania, wątpliwości lub nastąpiła sytuacja wyjątkowa, w pierwszej kolejności podejdź do akredytacji — tam gwardziści pokierują cię dalej. W drugiej kolejności, gdyby to nie było możliwe, szukaj organizatora konwentu (w specjalnie oznaczonej koszulce i z identyfikatorem). Na koniec jeśli nie masz kontaktu z żadną z tych osób, kieruj się w stronę jakiegokolwiek gwardzisty. Dodatkowe pytania lub wątpliwości możecie zgłaszać na mail zarzad@mrocznebractwo.pl

Pełny plan atrakcji zostanie ogłoszony niedługo. Zachęcam do śledzenia nas na facebooku, a także do zajrzenia na stronę naszego wydarzenia. W ten sposób nic was nie ominie 🙂