Na pyrkonowej Strefie Fantastycznych Inicjatyw w 2019 roku rozstawiliśmy się z największym jak do tamtej pory stoiskiem. 😮

Promowaliśmy Mroźną Bramę, prowadziliśmy warsztaty origami, na których uczestnicy mogli złożyć misie polarne („łatwe” i „trudne”) oraz grę planszową w  rozmiarze XXL o nazwie G.R.A., czyli Gandalf Roastuje Aragorna. Absurd? Absurd. Tak miało być i tak było. 

Początkowo mieliśmy prowadzić origami i grę na zmianę, ale po zderzeniu z rzeczywistością poprowadziliśmy obie atrakcje równolegle. Miały być same niedźwiedzie, ale szybko zaczęliśmy składać też dużo innych rzeczy, gdyż niektórzy z odwiedzających upodobali sobie nasze stoisko i potrafili spędzić z nami nawet pół dnia. <3
A G.R.A? G.R.A. przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. W zależności od prowadzącego grało się inaczej, a i mechanicznie rozgrywka nigdy nie wyglądała tak samo. Losowane przez graczy pytania także wzbudzały sporo emocji.

Obie atrakcje cieszyły się ogromnym powodzeniem, bez względu na wiek.

Każdy z uczestników otrzymał od nas jakiś upominek. Wszyscy mogli też podpisać się na naszej ściance. 🙂 

Promocyjnie – zeszły nam wszystkie ulotki i gadżety, i wracało się dużo lżej. Okazało się, że zapakowaliśmy się „w sam raz”. 

Tyle, że teraz trzeba będzie zasiąść do maszynki, by dorobić chociażby przypinek…