You are currently viewing Podlaski Festiwal Anime 2019

Podlaski Festiwal Anime 2019

Podlaski Festiwal Anime to impreza, która po 7 latach istnienia postanowiła otworzyć się na szerszy rynek i dostosować do ogólnopolskich standardów. Specjalnie na 8 edycję szykowany jest większy conplace, darmowe noclegi, bezpłatny day 0 w piątek dla przyjezdnych spoza Białegostoku czy atrakcyjną walutę konwentową możliwą do wykorzystania na każdym stoisku.

Organizatorzy nie zapomnieli jednak o korzeniach małej lokalnej imprezy, w związku z czym wciąż przewodzi im myśl „od fanów dla fanów”! 😀
Dlatego też uświadczycie niskie ceny (całość w granicach 30 złotych) oraz całą masę oddolnych inicjatyw – na czele z otwartym na każde zgłoszenia marketem mangowym, w którym każdy może zarobić, czy LARP-em z Jojo’s Bizarre Adventure pisanym specjalnie z dedykacją dla PFA przez lokalnych cosplayerów-miłośników tej serii.

To i wiele innych czeka na Was 28-29 września w sercu Podlasia, o czym przekonacie się śledząc wydarzenie i stronę.

O PFA będziecie się mogli dowiedzieć więcej podczas Mroźnej Bramy, gdyż napotkacie tam stoisko organizatorów Podlaskiego Festiwalu Anime! Poza tym jedna z orgów poprowadzi nam kilka prelekcji, na które serdecznie zapraszamy!